Sosyal Medya Youtube, Facebook, Twitter, Google+, İnstagram hakkında bilgi ve destek forumu.

01-12-2019, 07:37 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
Instagram Nedir
Instagram, hayatın anlarını yakalayıp paylaşmanın basit bir yoludur. Neler yaptıklarını görmek için arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı takip edin ve tüm dünyadan sevdiğiniz şeyleri paylaşan hesaplar keşfedin. 500 milyonu aşkın kişiden oluşan topluluğa katılıp, gününüzün önemli veya önemsiz istediğiniz tüm anlarını paylaşarak kendinizi ifade edin.
Instagram’ı kullanarak:
– Profilinizde tutmak istediğiniz fotoğrafları ve videoları paylaşabilirsiniz. Bunları filtreler ve yaratıcı araçlarla düzenleyebilir ve birden fazla klibi tek bir videoda birleştirebilirsiniz.
– Hikayenizde birden fazla (istediğiniz kadar!) fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Yazı ve çizim araçlarıyla bunlara canlılık katabilirsiniz. 24 saat sonra kaybolurlar ve profilinizde ya da akışta gözükmezler.
Instagram
İndir
QR-Code
Instagram
Developer: Instagram
Price: Free


Instagram Facebook tarafından satın alındıktan sonra daha fazla gelişti ve yeni özellikler eklenmeye başladı. Bu özelliklerden bazıları işe yararken bazılarıda can sıkmaya devam ediyor. Bu özelliklerden biriside arama bölümünde oluşan önerilen kişiler olarak görülmektedir. Sizin arkadaşlarınız olsun olmasın yada yakınınızdaki kişilere göre yada sonra bakılan kişilere göre Kişi bölümünde tanımadığınız kişiler çıkabiliyor.

Instagram Önerilenler Nasıl Silinir – Instagram Önerilenler Silme
Peki bu durumu nasıl temizleyebiliriz yani Instagram önerilen bölümünü nasıl silebiliriz onu görelim.. Listeyi tamamen kaldırmak diye bir şey yok.. Sadece bazı istemediğiniz kişileri gizleyebiliyorsunuz.. Bu gizleme işleminide çok basit bir şekilde yapabilirsiniz.
1- İlk olarak Önerilen kişiler bölümüne geliniz ve daha sonra silmek istediğiniz kişinin üzerinde dokunun ve basılı tutunuz.

2- Daha sonra ise karşınıza gizle bölümü gelecektir. Buradan istediğiniz gibi kişiyi gizleyebilir ve kaldırabilirsiniz.

3- Bu şekilde yaparak Instagram üzerinden size önerilen kişileri silebilir ve sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Tabi bazı durumlarda daha var ve buda arama sonrası oluşan kayıtlardır. Instagram üzerinden yaptığınız kayıtları ise vereceğimiz link üzerinden silebilir ve temizleyebilirsiniz.

« Sarahah Şifre Değiştirme | Instagram Bağlantılı Hesapları Kaldırma »

Seçenekler
Stil

Yukarı Git