Sosyal Medya Youtube, Facebook, Twitter, Google+, İnstagram hakkında bilgi ve destek forumu.

01-12-2019, 07:36 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
Scorp nedir, nasıl kullanılır
Şubat ayının ilk haftasında App Store’da yayınlanan Scorp, video paylaşıma odaklı yeni bir sözlük denemesi. Scorp, gençlerin paylaşımlarını 15 saniyelik videolarla yaptığı sosyal ağ, ilk bir haftada 20 bin kullanıcıya ulaştı.
SCORP NEDİR?
Scorp kullanıcıları belirli kategorilerle ilgili yorumlarını hazırladıkları videolarla paylaşıyor ya da yeni bir başlık oluşturarak kategori açabiliyor.
Videolar, Scorp haber akışında üzerlerinde başlıklarıyla sıralanıyor, bu sayede kullanıcılar gittikleri kategoriyle bağlantılı diğer videoları da görebiliyor; Aynı konuda onlarca farklı yaklaşım ve yorumla ele alınan bilgilendirici ya da eğlenceli kısa içerikleri izleyebiliyor. Kullanıcılar videoları beğenebiliyor, popüler videolar ayrı bir sekmede görüntülenebiliyor.
Scorp - Video İzle
İndir
QR-Code
Scorp - Video İzle
Developer: Scorp Inc.
Price: Free

Scorp Hesabı Nasıl Silinir
Scorp kimi için eğlenceli olabilir ama bazıları için rahatsız edici videolar olabilir. Eğer rahatsız edici buluyorsanız hesabınızı kapatabilirsiniz. Scorp genel olarak doğru bir kullanım gerçekleşirse çok başarılı bir uygulama diyebiliriz ama son zamanlarda kötü amaçlı olan kişilerin rahatsız edici videoları fazlasıyla sorun yaratmaya başladı diyebiliriz. Sizde Scorp hesabınızı sizi rahatsız ediyorsa hesabınızı kapatabilirsiniz.
Scorp hesabı üyelerinin 15 saniyelik videolarını paylaşabildikleri sosyal medya üzerinde tavsiye edilebilecek bir uygulamadır. Genel olarak soru olarak görülen videoların Kadın erkek ilişkilerinden spora, politikadan modaya kadar binlerce konunun konuşulduğu platformda hoş olmayan video üreten, paylaşan Scorp hesapları da var.


Scorp Hesap Silme Linki: [?ye Olmadan Linkleri G?remezsiniz. ?ye Olmak i?in TIKLAYIN...]
Scorp Hesap Silme
Scorp uygulaması destek sayfasını açıyorsunuz: [?ye Olmadan Linkleri G?remezsiniz. ?ye Olmak i?in TIKLAYIN...]
Ad, soyad, e-posta, telefon bilgilerinizi yazıp “Lütfen bir konu seçin” açılır menüsünden “Hesabımı kapatmak istiyorum”u seçiyorsunuz.
Scorp kullanıcı adınızı, hemen ardından mesajınızı kısa şekilde yazıp “Gönder” butonuna tıkladığınızda hesap silme işlemini tamamlamış oluyorsunuz.

« YouTube Bildirim Ayarları | Sarahah Şifre Değiştirme »

Seçenekler
Stil

Yukarı Git