Sosyal Medya Youtube, Facebook, Twitter, Google+, İnstagram hakkında bilgi ve destek forumu.

01-11-2019, 10:56 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
Cep telefonu numaramı veya e-posta adresimi hatırlamadığımdan ya da cep telefonu numaram veya e-posta adresim değiştiğinden dolayı hesabıma giriş yapamıyorum.

Giriş e-posta adresinizi veya cep telefonu numaranızı hatırlamıyorsanız veya bunlardan biri ya da her ikisi değiştiyse:
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapmayı deneyin. Hesabınıza bir kullanıcı adı eklediyseniz giriş yapmak için bunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı kişiselleştirilmiş Facebook URL'nizdir (internet adresidir) ve profilinizi (zaman tünelinizi) görüntülediğinizde tarayıcınızın adres çubuğunda "http://www.facebook.com/"dan sonra görünür.
Hesabınıza eklediğiniz herhangi bir e-posta adresini veya cep telefonu numarasını kullanarak giriş yapmayı deneyin. Hesabınızda onaylanmış bir cep telefonu numaranız varsa, cep telefonu numaranız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Ülke koduyla başlayın ve baştaki sıfırları ve sembolleri kaldırın.
Facebook arkadaşlarınızın birinden profilinize (zaman tünelinize) bakıp hesabınızda kayıtlı e-posta adresini size göndermesini isteyin. Arkadaşınız e-posta adresinizi almak için şunları yapmalıdır:
Profilinize (zaman tünelinize) gidip Bilgiler'e tıklamalıdır
İletişim Bilgileri kısmına inmeli ve e-posta adresinizi not etmelidir
Yukarıdaki önerileri denedikten sonra yine de hesabınıza giremiyorsanız, şifre yenileme sayfasında hesabınızı bulmayı deneyin.
Giriş yaptıktan sonra, Facebook hesabınıza bağlı e-posta adresini bulmak için Hesap Ayarları sayfasını ziyaret edin veya cep telefonu numaranızı güncelleyin.

« - | YouTube Bildirim Ayarları »

Seçenekler
Stil

Yukarı Git