04-30-2019, 12:10 AM 1
nullsix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yorumcu
Ad Soyad: ali candan
Üyelik tarihi: Mar 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 69
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 0/0
Ticaret:0, 0%
En Kolay Yemek Tarifleri

İnsanlar yaşamlarını sürdürmek için beslenmeye ihtiyacı vardır. Beslenmek vücudun ihtiyacı olan enerji ihtiyacını karşılamak demektir. Her beslenme sağlıklı beslenme değildir. Her beslenme vücuda katkı sağlamaz. Bu yüzden beslenirken sağlıklı, dengeli ve düzenli beslenmeye önem göstermeliyiz. İyi beslenmemiz biraz da bizim mutfakla olan haşir neşirliğimizle alakalıdır. Her gün aynı şeyleri tüketen insanlar ile, menüsü zengin olan insanlar aynı ölçüde sağlıklı beslenmemektedir.

Sağlıklı ve dengeli beslenebilmek için mutfakta harikalar yaratmasını bilmelisiniz. 6 Mayıs 2019 pazartesi günü ramazan ayı başlayacak. Ramazan ayı öncesi [?ye Olmadan Linkleri G?remezsiniz. ?ye Olmak i?in TIKLAYIN...] sitemizden yapılması kolay birbirinden güzel yemek çeşitlerini öğrenebilirsiniz. Ramazan menülerinizi çeşitlendirmek, sağlıklı ve dengeli beslenmek için size önerdiğimiz yemekleri yapabilirsiniz. Yemek tariflerimiz kolay ve anlaşılabilir bir dille yazıldı. Yemek tarifleri belli bir düzene göre yazıldı. İlk etapta gerekli malzeme listesini belirttik. İkinci etapta yemeğin nasıl yapılacağı küçük basamaklara ayrılarak anlatıldı. Hiçbir cümleyi yuvarlak ve anlaşılmayacak şekilde bırakmadık. Tarifi okuyan herkes yemek tariflerini kolayca uygulayabilir. Yemek tarif listemizi zengin tuttuk. Yemek tariflerimize her geçen gün yenisini ekleyerek zengin bir yemek tarif arşivi oluşturduk.

Yemek tarif sitemizde aynı zamanda 2019 yılına ait iftar vakit çizelgesi bölümü ekledik. Böylece [?ye Olmadan Linkleri G?remezsiniz. ?ye Olmak i?in TIKLAYIN...] yılında sitemizden takip edebileceksiniz. Akıllı telefonlarla bir yandan yemek tariflerine bakarken başka bir siteye giriş yapmadan iftar, sahur, namaz vakitlerini sitemizden takip edebileceksiniz. Sitemiz’de Türkiyenin bütün vilayetlerinin ve ilçelerinin ramazan imsakiyesini bulabilirsiniz.

Yemek tarifleri, ramazan imsakiyesi dışında sitede dini konularda bilgiler bulunur. Herkesin merak ettiği dini konularda uzman görüşleri alınarak her gün paylaşımlarda bulunuyoruz. Bilgiler kulaktan dolma bilgiler olmayıp alanında uzman kişilerin fikirlerinden ve sağlam kaynaklardan oluşmaktadır. Dini konularda kendinizi eksik hissediyorsanız, dini konularda bilinçlenmek istiyorsanız sitemizin bu köşesini günlük olarak takip etmenizi öneriyoruz. Her gün güncellenen ve aktif olan sitemizde yazılar sitemizin editörleri tarafından özel olarak akıcı bir dille ele alındı.

Sitemizde yer alan sağlıklı yaşam bölümünde sağlıklı yaşama ilişkin önemli bilgileri okuyucularla paylaştık. Beslenme, temizlik, diyet, sağlıklı yaşam kuralları, şifalı bitkiler, yemek tarifleri, namaz takip bölümü gibi birçok kategoride hizmet veren sitemiz sadece ramazan ayına özel bir site olmayıp yılın 365 günü aktif olarak ziyaret edip faydalanabileceğiniz bir sitedir. Kısa sürede birçok takipçi kazanan sitemiz verdiğiniz desteklerle her geçen gün büyümekte ve hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

« Herkese Bir Sabo | Duygusal bir bağlilik için »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git