05-26-2019, 10:44 AM 1
sosyaladam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Ad Soyad: gökhan avcı
Üyelik tarihi: Apr 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 20
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 0/0
Ticaret:0, 0%
Youtube kanalınızın takipçi sayısı azsa ve videolarınız pek izlenmiyorsa desteğe ihtiyacınız var demektir. Kanalı nasıl geliştireceğiniz, nasıl videolar çekmeniz gerektiği ve dikkat çekecek konuları nasıl yorumlayacağınız bu konuda çok önemli. Herkesin mükemmel kalitede videolar çekmesi beklenen bir dönemde rakiplerinizden daha fazla sayıda izlenen videolar yayınlamak istiyorsanız daha işin başında gerekli adımları yerine getirmeniz lazım.

Peki bunlar nedir? [?ye Olmadan Linkleri G?remezsiniz. ?ye Olmak i?in TIKLAYIN...] ile işte bunların tamamının yanıtını bulabilirsiniz.
Youtube kanalı yönetirken kimsenin uğramadığı bir kanala sahip olmayı kimse istemez. İzlenmeyen videolar yayınlamak bir süre sonra moral bozukluğu yaratır ve bu süreç kanalınızı kapatma düşüncesine kadar ilerlemenizi sağlar. [?ye Olmadan Linkleri G?remezsiniz. ?ye Olmak i?in TIKLAYIN...] size nasıl izlenme sayılarınızı arttıracağınızı öğretecektir. Kanal nasıl yönetilir? Takipçi nasıl arttırılır? En son Youtube’da ne oldu? Yaratıcı fikirler için tavsiyeler ve daha birçok konuda ilginizi çekecek faydalı yayın bulabilirsiniz.

« Güvenilir Paykasa Kart Nereden Alınır | İnstagram Takipci Hilesi »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git