05-22-2019, 04:36 PM 1
Laplace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad: heryer
Üyelik tarihi: Apr 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 653
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 0/0
Ticaret:0, 0%
VPS, tek bir sunucu kaynağının yazılımlar kullanılarak klonlanması, birden fazla sunucuya bölünmesidir. Bu bölünmeden ortaya çıkan her bir sunucu ana makinada ortak kullanım gerçekleştirirler. Ancak eğer bölümlemede kullanılan yazılımın etkisi ile yazılımı ortak kullanan sunucular ayrı olarak CPU kullanımı yaratırsa bu durumda sunuculardan birisi ağırlaştığında otomatik olarak sisteminiz de sarsılacaktır. Bu nedenle VPS alımı yaptığınız firma ve size sunulan hizmetler konusunda seçici olmanız gerekmektedir. Başta linux vps tercih etmek avantajlı bir hamle olabilir. Çünkü konu hakkında eğer bilgiliyseniz sunucunuzun bağlı olduğu yazılımın Linux işletim sistemi olması siz hız konusunda avantaj kazandıracaktır.

[?ye Olmadan Linkleri G?remezsiniz. ?ye Olmak i?in TIKLAYIN...]

VPS Savaşları
Türkiye lokasyonuna bağlı olarak VPS satışı yapmakta olan çok sayıda firma bulunmaktadır. Piyasadaki firmaların bir çoğu henüz yazılım ve donanım ilişkilerine dahi tam hakim değilken, müşterilerinin hosting hizmetlerinde problemler meydana gelmesine ve hatta bu problemlere çözüm üretilememesine neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına profesyonel destek aldığınızdan emin olun ve size sunulan işin kalite garantisini mutlaka sorgulayın. Aksi takdirde size sağlanan vps hosting türkiye lokasyonlu dahi çıkmayabilir ve dolandırılıyor olabilirsiniz.

[?ye Olmadan Linkleri G?remezsiniz. ?ye Olmak i?in TIKLAYIN...]

Bağlantı GuzelHosting, bu anlamda Türkiye Lokasyonlu Linux VPS hizmeti sağlarken kalite ve güven garantisi vermektedir. Öyle ki vps satın al işleminizi gerçekleştirdiğiniz andan itibaren satın aldığınız kategorinin müşteri grubuna dahil olarak, ödemesini gerçekleştirdiğiniz pakete dahil olan tüm hizmetlerden anında ve son hızla faydalanabilme hakkına sahip olursunuz.

« Tamamen gerçek takipçiler | Avrupa Lokasyonlu Linux Vps Hizmetleri »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git