05-06-2019, 10:00 PM 1
nullsix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yorumcu
Ad Soyad: ali candan
Üyelik tarihi: Mar 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 69
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 0/0
Ticaret:0, 0%
Lüksemburg konsolosluğu vize başvurusu ve randevu işlemleri

18 yaşını geçmemiş çocukların, [?ye Olmadan Linkleri G?remezsiniz. ?ye Olmak i?in TIKLAYIN...] başvurularında, yanlarında mutlaka hem anneden hem babadan alınmış muvafakatname bulundurmaları zorunludur. Anne ya da baba hayatta değil ise, toplam en az 2 ebeveynden muvafakatname alınması gerekecektir.

Lüksemburg Schengen Vizesi için, tıpkı diğer vizelerde olduğu gibi, iki adet biyometrik fotoğrafa ihtiyaç vardır. Bugün artık tüm fotoğrafçılarda, biyometrik fotoğraflarınızı saniyeler içerisinde çektirme şansı bulabileceksiniz.

Vize başvurunuz esnasında ikametgah belgenizi de yanınıza almanız şarttır.

Ayrıca vize başvurularınız sırasında, yanınıza bankanızdaki son 3 ayın hesap hareketlerini almanız da önemlidir. Bu durum, seyahatinizin sorunsuzca finanse edilebileceğini taraflara gösterecektir. Bunun yanı sıra, çalışıyor iseniz, son 3 aya dair maaş bordronuzun evraklar arasında olması da gerekir.

[?ye Olmadan Linkleri G?remezsiniz. ?ye Olmak i?in TIKLAYIN...] vize başvuruları ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak adına luksemburgkonsoloslugu.com 'u hemen ziyaret edin.

« Litvanya vize işlemleri hakkında bilinmesi gerekenler Litvanyavizesi.com 'da | Widex İşitme Cihazı Çözümleri »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git