05-06-2019, 09:36 PM 1
nullsix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yorumcu
Ad Soyad: ali candan
Üyelik tarihi: Mar 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 69
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 0/0
Ticaret:0, 0%
Litvanya vize işlemleri hakkında bilinmesi gereken her şey Litvanyavizesi.com içerisinde

[?ye Olmadan Linkleri G?remezsiniz. ?ye Olmak i?in TIKLAYIN...] başvurusunda bulunurken, sizden istenen vize başvuru formunu eksiksiz ve hatasız bir biçimde doldurmanız çok önemlidir. Ayrıca pasaportunuzda mutlak suretle en azından iki sayfalık boş yer bulunmalıdır. Eğer pasaportunuzda 2 sayfalık boş yer mevcut değil ise, diğer evraklarla hiç uğraşmadan, ilk iş olarak pasaportunuzu yenileyin. Bunun yanı sıra, pasaportunuzda herhangi bir yıpranma bulunuyorsa, bu bile vize başvurunuz için engel teşkil eder.

Elbette biyometrik fotoğraf da çektirmeyi unutmayınız. En az iki biyometrik fotoğraf çektirip, vize başvuru evrakları arasına ekleyebilirsiniz. Tabiki biyometrik fotoğrafınızın 6 ay içerisinde çekilmiş olması gerekir. 3-4 yıl evvel çektirdiğiniz bir biyometrik fotoğrafı, vize başvuru evrakları arasına eklemeniz, başvurunuzun kabul görmemesine sebep olabilir.

[?ye Olmadan Linkleri G?remezsiniz. ?ye Olmak i?in TIKLAYIN...] linkine tıklayarak, Litvanya vizesi ile ilgili daha pek çok kıymetli bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

« Sorunsuzca Kanada vizesi almanın yolu | Lüksemburg konsolosluğu vize başvurusu ve randevu işlemleri »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git