05-06-2019, 07:08 PM 1
nullsix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yorumcu
Ad Soyad: ali candan
Üyelik tarihi: Mar 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 70
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 0/0
Ticaret:0, 0%
İsrail vizesi almadan önce hangi konulara dikkat etmeliyiz?

İsrail'e vize almak isterseniz, bu konuda sizlere yardımcı olacak en iyi sitelerden birisi israilvize.com şeklindedir. Site ile birlikte, nasıl [?ye Olmadan Linkleri G?remezsiniz. ?ye Olmak i?in TIKLAYIN...] alabileceğinizi detaylıca öğrenebilirsiniz.

Eğer pasaport türünüz diplomatik pasaport ise ve İsrail ziyaretiniz 90 günü aşmayacak ise, bu durumda İsrail'e vizesiz gidebileceksiniz. Lakin pasaport türünüz diplomatik olsa bile, ülkede üç aydan fazla kalmayı düşündüğünüz takdirde, vize sahibi olmanız şarttır.

Söz hazır pasaporttan açılmışken, İsrail'e vize alacak olanlara şu bilgiyi de vermek istiyorum. Pasaportunuzda mutlaka 2 sayfalık bir boş yer bulunmalıdır. Ayrıca ufak tefek bile olsa yırtık pasaportunuz mevcut ise, vize alma şansınız kalmaz. Bu gibi ince detaylar, vize alım sürecinde oldukça önemlidir. Vize başvurunuzun red yememesi adına, bu gibi detayları en iyi şekilde öğrenmenizi tavsiye ederiz.

[?ye Olmadan Linkleri G?remezsiniz. ?ye Olmak i?in TIKLAYIN...] linkine tıklayarak, konu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz.

« Turistik İspanya vizesi nasıl alınır? | İsviçre vizesi almak isterseniz isvicrevizesi.org adresini ziyaret ediniz »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git