Oyun Hileleri Oyunlar için trainer, oyun hile kodları.

01-13-2019, 10:14 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
Shorthand Kodları
Aşağıda farklı oyuncu isimlerinden yazmanızı önlemek için kullanılan kısa kodlar bulunmaktadır. Bunlar ezberlemeye değer, bu yüzden her ne zaman bir işçinin oyuna katıldığı her seferinde "Sniper_Kitty_Bruv_91" gibi isimler yazmak zorunda değilsin. < > ve [] gibi işaretleri komutları ve açıklamayı belirtmek için kullandık. Hile komutlarını yazarken kullanmayın; ne şekilde yazıldığı ile ilgili bilgi için örneklere bakabilirsiniz.

Clone (Klon) komutu

/clone

Bir blok seçimini başka bir konuma klonlar. Bir şehir alanı oluşturuyor ve farklı alanlara birden fazla bina kopyalamak istiyorsanız çok yardımcı olur. “ ” başlangıç noktanız “ ” bitiş noktanızdır. “ ”, klonlanmış blokların üretilmesini istediğiniz yerdir.

Örnek: /clone 100 234 -10 200 100 0 300 200 100

Zorluk nasıl değiştirilir

/difficulty

Oyun içi zorluğu değiştirir. Kodun ikinci bölümünü istediğiniz biriyle değiştirin.

Örnek: /difficulty peaceful

Kendinize veya başka birine bir efekt ekleyin

/effect [seconds] [amplifier] [hideParticles]

Hedeflenen oyuncuya bir durum efekti ekler. “[seconds]”, “[amplifier]” ve “[hideParticles]” seçeneklerinin tümü isteğe bağlıdır. Bu nedenle uzunluğu değiştirmek istemediğiniz sürece, efektin ne kadar güçlü olduğunu veya efektin partiküller halinde mi gösterilip gösterilmediğini görmezden gelebilirsiniz. Bir oyuncudan bir efekt kaldırmak istiyorsanız, “/ effect clear” yazın.

Örnek: /effect PCGamer water_breathing 30

Bir öğeyi büyüleyin

/enchant [level]

Oyuncunun tuttuğu öğeye bir büyü ekler. Yani bu, bir kitaptan veya enchant masasından çekeceğiniz herhangi bir büyüden etkilenir. İşte Enchantment ID'lerin bir listesi.

Örnek: /enchant Gamer minecraft:smite 1

Exp değiştirici

/xp [player]

Hedeflenen oyuncuya bir miktar deneyim puanı verir. Bunun yerine, daha kolay bir şekilde büyüleyici değer eklemek istiyorsanız, “/ xp L [player]” ı deneyin.

Örnek: /xp 100L Gamer

Gamemode değiştirin

/gamemode

Seanstaki herkes için gamemode değiştirir. Farklı oyuncuların modunu değiştirmek için kodun sonuna bir oyuncu adı ekleyin. Aşağıdaki gibi seçeneklerden biriyle "" değiştirin:

Örnek: /gamemode Survival

Bir öğe veya öğeler verin

/give [amount]

Bir öğeyi oynatıcının envanterine bırakır. Tam bir elmas dişli seti ile bir koşuya başlamak istiyorsanız mükemmeldir. Miktar bölümünün yalnızca istiflenebilir öğeler için çalıştığını unutmayın. Bir seferde 100 tane elmas kılıç veremezsiniz. Öğe kimliğinin tam listesi için buraya gidin.

Örnek: /give PCGamer diamond_sword 1

Komut çalışmıyorsa yardım edin

/help [command name]

Herhangi bir konsol komutu hakkında ek bilgi sunar. Bir komutu deniyor ve gerektiği gibi çalışmıyorsa, yukarıdaki komutu, çalışmayan komutun adını yazmadan önce yazın ve nasıl çalıştığına dair daha fazla ayrıntıya sahip olursunuz.

Örnek: /help kill

Envanteri saklar

/gamerule keepInventory true

Oyun kurallarını değiştirir, böylece ölürseniz, envanterinizdeki tüm öğeleri saklarsınız. Tekrar açmak için “true” değerini “false” ile değiştirin.

Herkesi veya herşeyi öldür

/kill

Oyuncu da dahil olmak üzere her şeyi öldürür. Ama başka bir oyuncuyu öldürmek istiyorsan, “/ kill ” ı kullanın. Ve belli bir mob tipini öldürmek için, “/kill @e[type=mobType]” kullanabilirsiniz.

Çalma sesi komutu

/playsound

Belirli bir ses dosyasını çalar. Birisi bir kapıyı açtığında bir ses çalmak için bir komut bloğu kullanmak istiyorsanız harikadır. Kim iyi bir kapı zili sevmez ki? Tüm ses dosyası isimlerine buradan göz atabilirsiniz.

Örnek: /playsound minecraft:entity.elder_guardian.ambient voice @a

« Stellaris Hileleri | HoI3 Hileleri (Hearts of Iron 3 Hileleri) »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git