Oyun Hata ve Çözümleri Oyunlarda aldığınız hataları sorabilir veya forumda arama yaparak cevaplarına direk ulaşabilirsiniz.

01-13-2019, 10:04 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
Tüm dünyada fırtınalar estiren PES 2019’da karşılaşabileceğiniz tüm hatalar ve çözümleri burada! Buna göre siz de daha başarılı ve akıcı bir PES 2019 deneyimi için PES 2019 hataları ve çözümlerine bir göz atabilir ve verilen çözüm önerilerini uygulayabilirsiniz.PES 2019 Oynarken Takılma Hatası ve Çözümü
PES 2019 oynarken iyi bir sisteminiz olmasına rağmen takılma sorunu yaşıyorsanız monitör frekansı ile ilgili bir probleminiz olabilir. Bu hatanın çözümü için Nvidia ayarlarına girerek burada yer alan ayarları ekranınızın hertzi ile sabit olacak şekilde düzenleyin.


PES 2019 VNBP733 Hatası ve Çözümü
PES 2019 VNBP733 hatası çözümü için ilk olarak Steam’dan çıkın. Bilgisayarınızın Başlat menüsüne tıklayarak arama kısmına CMD yazın ve yönetici olarak çalıştırmaya başlayın. Açılan pencereye de ‘’netsh winsock reset’’ yazarak sisteminizi yeniden başlatmak üzere komutu verin. Bilgisayarınız yeniden açıldığında ise Steam’i yönetici modunda çalıştırın ve oyuna giriş yapın. Bu işlemi PES 2019 VNBP733 hatasını aldığınız her defada tekrardan yapabilir ve problemi çözebilirsiniz.


PES 2019 VNBP733 hatasının bir diğer çözümü içinse bilgisayarınızdan güvenlik duvarını açın ve gelen ve giden kurallar bölümüne yeni bir kural açarak bağlantı kuralına tıklayın. Bu alanda UDP’yi seçin ve port kısmına da 5739 yazın. Bağlantıya izin ver seçeneğine basarak devam edin. Karşınıza çıkan alandaki üç bölümü de işaretleyin ve ad kısmına PES 2019 yazdıktan sonra işlemi sonlandırın. Bu düzenleme sürecini hem gelen hem de giden kurallara ayrı ayrı uygularsanız sorununuz çözülecektir.

PES 2019 Hesap Doğrulama Hatası ve Çözümü
PES 2019 hesap doğrulama hatası çözümü için ilk olarak bilgisayarınızda yer alan C: sürücüsünde Steam’i yüklediğiniz yeri açarak Steam\steamapps\common\PRO EVOLUTION SOCCER 2019/Settings sekmesine gelin. Bura da Online yazan kısma gelerek Otomatik yazısında yer alan tik işaretini kaldırın ve Tamam butonuna basın. Daha sonra ise bilgisayarınızı yeniden başlatarak oyuna giriş yapmayı deneyin.

PES 2019 Beyaz Ekran Hatası ve Çözümü
PES 2019 beyaz ekran hatası alıyorsanız ilk olarak oyunu yönetici modunda çalıştırmayı deneyin. Bunun için de oyunu Steam üzerinden değil de bilgisayarınızda bulunan .exe dosyasına tıklayarak yapabilirsiniz. Sorun çözülmediyse diğer bir seçenek olarak Windows işletim sisteminin en son güncelleştirmelerinin tamamını indirip indirmediğinizi kontrol edin ve ekran kartınızın tüm sürücülerini yeniden güncelleyin.

« Fifa 19 DirectX Hatası Ve Çözümü | Zula Oyun Hataları ve Çözümleri »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git