Oyun Hata ve Çözümleri Oyunlarda aldığınız hataları sorabilir veya forumda arama yaparak cevaplarına direk ulaşabilirsiniz.

01-13-2019, 10:04 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
FIFA 18 Hatalar ve Çözümleri
FIFA 18 Hatalar ve Çözümleri makalemizde size Fifa 2018 tüm hatalarını çözüme kavuşturmaya çalışacağız. Yılların eskitemediği dünyanın en çok oynan futbol oyunu olan fifa son sürümündede sizlerin en beğendiği futbol oyunu olarak karşımıza çıktı. 29 Eylül 2017’de tüm konsol ve pc de Ronaldo (Deluxe) ve İKON (Super Deluxe) sürümleriyle oyucuların karşısına çıkan oyun yine çok beğenildi. Oyunu FIFA18 Kinguin sitesinden satın alabilirsiniz. Her oyun gibi Fifa‘dada oyun, bağlantı ve bilgisayalardan kaynaklanan hatalar meydana gelmektedir. Bizde bu hataların çözümüne yardımcı olabilmek için bu makaleyi siz değerli okuyucularmız için hazırlamış bulunuyoruz. İnşallah sizlere faydamız bulunur.FiFA 2018 Hataları
FIFA 2018 Açılmama Hatası Çözümü
FIFA 18 Hatalar ve Çözümleri makalemizde ilk olarak açılmama sorunu oyun menüsündeki bazı değişiklerden olduğunu düşünülmektedir. Oyun menüsündeki bazı seçenekleri değiştirerek deneyelim.

Resolution: Windowed
Rendering Quality: Auto
MSAAOptions: Auto
Frame Rate: Lock to 60fps
DirectX: 11.0
Eğer sorun Microsoft Net Framewor kaynaklı Unhandled exception has occurred in your application hatası ise Framework programını indirip tekrardan oyunu başlattıktan sonra deneyebilirsiniz.

FIFA 2018 Runtime Error Hatası Çözümü
Bilgisayarınızdaki güncelleme sorunları ile oluşan bu sorun, birçok oyundada karşımıza çıkıyor. Sorun çözümü için, Windows Update, Ses ve Görüntü driverlarının güncel ve sorunsuz sürümleri ve Microsoft .NET Framework, Java ve Visual Studio C++, DirectX programlarının bilgisayarınıza uygun ve en güncel versiyonlarını yüklediğiniz den emin olunuz. Eğer ekran kartınız DirectX12’ti destekliyorsa oyun seçenek ekranında DirectX12 seçeneğinin işaretli olduğundan emin olunuz. Oyunu başlatınız.

« PUBG Harita Seçme Özelliği | Fifa 19 DirectX Hatası Ve Çözümü »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git