Oyun Hata ve Çözümleri Oyunlarda aldığınız hataları sorabilir veya forumda arama yaparak cevaplarına direk ulaşabilirsiniz.

01-13-2019, 10:03 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
PUBG Harita Seçme Özelliği
PUBG Harita Seçme Özelliği artık aktif olacak. Piyasaları alt üst eden oyun PUBG’da artık haritaları seçebileceksiniz. Birçok güncellemede oyuncularını mutlu edemeyen oyun yapımcıları, bu sefer mutlu edecek gibiler. Hilenin önüne geçmek için birçok güncelleme oyundada aksamalara neden olsa da hile engelleme zorunluluk haline gelmiştir. Diğer patchde yeni haritasını oyuncularına test aşamasında sunan Playerunknown’s Battlegrounds, yapımcıları bu seferde haritaları oyuncularına seçme fırsatı sunacak.

Artık Oynamak İstediğiniz Haritada Oynayacağız
Playerunknown’s Battlegrounds yapımcıları, artık kazandıkları paranın hakkını veriyor gibiler. Çünkü devamlı güncellemeler ile hatalarını gidermekte ve oyunu oynanabilir hale getirmeye başladılar. Ne zaman çıkacağı belli olmayan, tahmini olarak da yeni harita ile birlikte oyuna sunulacak özellik, birçok oyuncu için olumlu yönde bir gelişme olarak söyleniyor. Çünkü oyuncular istediği haritada oynamak için girdikten sonra tekrar haritayı bulmak için gir çık yapıyor. Bluehole Games, yaptığı açıklamada harita seçme özelliğinin geleceğini resmi olarak açıkladı. Yakında test sunucularında erişime açık olacak.

Kullanıcı arayüzü güncelleme ile değişebilir. Ancak ana başlıklar şu şekilde olacak;

Oynamak istediğiniz haritayı değiştirebileceksiniz.
İstemediğiniz haritaları çıkarabileceksiniz.
Eğer birden fazla seçenek seçerseniz, seçtiğiniz haritalardan birinde rastgele oyuna başlayacaksınız.
Harita seçim ekranı resimdeki gibi görünecek sadece harita seçme özelliği eklenecek;

« H1Z1 G29 Hatası | FIFA 18 Hatalar ve Çözümleri »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git