Oyun Hata ve Çözümleri Oyunlarda aldığınız hataları sorabilir veya forumda arama yaparak cevaplarına direk ulaşabilirsiniz.

01-13-2019, 10:03 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
H1Z1 G29 Hatası
H1z1 G29 Hatası alıyorsanız doğru yerdesiniz. Pubg benzeri oyunlardan olan H1z1 Steam‘dan oynatılıyor. Bu hatayı ya yarım güncelleme yapmaktan ya da önbelleğe alınan dosyaların zarar görmesinden meydana gelir. Bu hatayı çözmek için için öncelikle neden kaynaklandığını bilmediğimiz için birkaç çözümü deneyeceğiz.

Önbellek Dosyalarını Doğrulayalım
Oyunun önbellek dosyaları zarar gördüğü için bu hatayı alıyor olabilirsiniz. Bu dosyaları doğrulamak için şu yolları izleyebilirsiniz. Steam‘i çalıştrılarım. Oradan oyun kütüphanesinden H1z1‘i bulun. Sonrasında sağ tıklayın. Özellikler menüsünü açtıktan sonra yerel dosya bölümünü açtığınızda, karşınıza çıkan ” Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula” butonu bulalım. Bütün dosyalar doğrulanana kadar bu butonda farenizi basılı tutalım. Karşınıza çıkan yükleme ekranı dolduğunda işleminiz tamamlanacaktır.

Yönetici Olarak Çalıştırınız
Birçok oyunda, uygulamada hataların çözümünü yönetici olarak çalıştırmada çözeceğinizi aklınızın bir kenarına yazmayı unutmayınız. Birçok hatada olduğu gibi bu hatada bu işlemi yapabilirsiniz. Nasıl yapacağız derseniz, H1z1 simgesine sağ tıklayıp ” Yönetici Olarak Çalıştır” yazısına tıkladığınızda işlemi gerçekleşebilirsiniz.

Oyun Dosyalarını Doğrulayın
Steam‘da yaptığınız işlemlerle hatanız çözülmediyse oyunu normal olarak çalıştırın. Sonrasında sağ altta bulunan kırmızı renkli dişli butonuna basınız. Sonrasında Settings > Advanced Settings > Validate game assets kısmana tıklayın ve dosyaların doğrulamasını yapın.

Bunlardan biri hatanızın kesinlikle çözümü olacaktır.

« CS GO VAC Hatası Çözümü | PUBG Harita Seçme Özelliği »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git