Oyun Hata ve Çözümleri Oyunlarda aldığınız hataları sorabilir veya forumda arama yaparak cevaplarına direk ulaşabilirsiniz.

01-13-2019, 10:03 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
CS GO VAC Hatası Çözümü
Cs Go Vac hatası, insanların canını sıkacak hatalardan biridir. İnsan oyuna girdiğinde hataları gördümü oyundan sıkılıyor. Bu hata Valve’nin anti hile hatası olarakda geçiyor. Bu hata vac ban ile alakası yoktur. Bu hata çeşitli şekillerde görülür.Bu hatalardan bazıları şöyledir:

Bilgisayarınızda ilgili birsorun VAC sistemini engelliyori
Oyunu Steam dışından güvensiz mod da yada insecure modu ile açtınız. VAC tarafından bağlantınız kesildi: Güvenli sunucularda oynayamazsınız
Cs Go VAC Oyun oturumunuzu doğrulayamadı.
Bu hataların çözümleri aşşağıdaki gibidir :

1- Türklerin Bilgisayar Arızalandığındaki İlk Çözümü (Yeniden Başlatma). İlk önce basit çözüm olarak steamdan çıkış yapın. 20 saniye sonra tekrar giriş yapıp oyuna giriş yapın. Olmadıysa bilgisayarınızı kapatıp açın.

2- Oyun dosyalarının silinmiş olması bu hatayı gün yüzüne çıkarır. Bunun için orjnal dosyaları tekrar yüklemeniz gerekmektedir. Bunun için steam dizinindeki (C:\Program Files (x86)\Steam) userdata isimli klasörü silin. Ardından steam programını başlatarak kütüphane oyunlar yolundan Counter-Strike: Global Offensive’ye sağ tık ve özellikler bölümüne gelin. Gelen pencereden Yerel Dosyalar > Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula.. ile oyunun sıfır verilerini geri yükleyin.

3- Steama giriş yapın. Yukarıdaki Kütüphane sekmesinde Cs Go’ya sağ tıklayın sonra özelliklere giriş yapın. Genel sekmesinden > çalıştrıma seçeneklirini ayarla > yazısını tıklayın. Gelen kutuya -console yazın sonrasında tamam deyin.

4- Bazı programlar bu programları engellemektedir. Bir nevi çakışma olmaktadır. Onun için aşşağıda vereceği programları ya kaldırın yada pasif edin.

Cheat Engine
IObit Start Menu 8
Powershell
Steam Idlers
Sandboxie
Hypervisors
Process Hacker
CCleaner
DLL Injectors
5- Son çözümümüz DEP’i açmak. Bu işlemi yapmak için şu yolları izleyeceğiz. Bilgisayarım’a sağ tıklayıp özellikler deyin. Sonrasında sol altta Gelişmiş sistem sekmesine tıklayın. Sonra ”gelişmiş” sekmesinde yer alan ”performans” bölümünün ”ayarlar” sekmesine tıklayın. Gelen menüde “Veri Yürütme Engellemesi” sekmesine tıklayın. Şimdi orada “Sadece önemli Windows programları ve hizmetleri için DEP’ i aç.” seçeneği işaretlidir. Siz “Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP’ i aç.” seçeneğini işaretleyin daha sonra uygula deyip çıkın.

« Pokemon GO Gri-Mavi Ekran Hatası Çözümü | H1Z1 G29 Hatası »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git