Oyun Haberleri Oyunlar ve oyun şirketleri hakkında haberler, fikirler.

01-11-2019, 10:27 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
MMORPG tarihinin en çok sükse yapan oyunu olan World of Warcraft, bugünlerde oynanış anlamında bazı sıkıntılarla boğuşuyor. Oldukça fazla oyuncu kaybeden yapıma son güncellemede ise oldukça ilginç bir öğe eklendi. Geçtiğimiz dönemlerde hayatını kaybeden ünlü çizgi roman yazarı Stan Lee'nin cameosunu oyuna Stanley olarak ekleyen geliştiriciler, milyonların sevgilisini bir NPC'ye dönüştürdü. Stormwind içerisinde dolaşan Stanley, arada sırada diğer NPC'lere selam veriyor. Tip olarak Stan Lee'ye benzetilen Stanley, WoW oyuncularını güldürdü.

World of Warcraft yapımcılarından Stan Lee göndermesi
Ardında oldukça güzel hikayeler ve kahramanlar bırakan Stan Lee sayesinde bugün Marvel Sinematik Evrenine kavuşmuş durumdayız. Spider Man, Iron Man ve Hulk gibi ünlü karakterleri çizen ve hikayelerini yazan başarılı isim, daha birçok yapımla anılmaya devam edecek. Bundan sonra çekilecek Marvel filmlerinde de göreceğimizi tahmin ettiğimiz Stan Lee'yi, Avengers Endgame'de de göreceğiz. Her bir Marvel filminde cameo olarak sahne alan Stan Lee'nin çizgi romanları hala okunmaya devam ediliyor.

Son olarak World of Warcraft'ın gidişatını da merak ediyoruz. Sızdırılan rakamlara göre 1.4 milyon civarı aktif oyuncu sayısına sahip olan oyuna müdahale edilmezse son nefeslerini veriyor diyebiliriz.

« Steam'de 21 TL'ye satılan oyun, Humble Bundle'da ücretsiz oldu | Yılların Oyun Dağıtım Platformu Steam'in Kütüphanesi 30.000 Oyuna Ulaştı »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git