Oyun Haberleri Oyunlar ve oyun şirketleri hakkında haberler, fikirler.

01-11-2019, 10:26 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
THQ firması Outcast oyununun haklarını aldığını açıkladı. Toparlama sürecinden sonra özellikle marka anlamında oldukça agresif davranan THQ Nordic firması, yaptığı açıklama ile bir dönemin efsanelerinden biri olan Outcast oyununun isim haklarını yapımcısından aldıklarını duyurdu.

THQ firması Outcast oyununun haklarını aldığını açıkladı
İlk olarak 1999 yılında çıkan ve çıktığı yıl oldukça olumlu yorumlar alan Outcast, 2017 yılında Outcast Second Contact ismi ile remastered olarak yeniden karşımıza çıkmıştı. Oyunun orjinal yapımcıları tarafından Kickstarter projesi olarak yeniden yapılan bu remastered sürümü tabi ki ilk seferki gibi çok konuşulmadı ve seri adeta o dönemden itibaren sümen altı edildi.

Tabi konu ile ilgili şu anda başka bir detay bulunmuyor. Yani THQ Nordic isim haklarının alınması dışında oyun için herhangi bir açıklama yapmış değil. Muhtemelen THQ Nordic'in isim haklarını alması ile birlikte daha önce iptal edilen 2.oyunun geleceğini düşünebiliriz. Tabi firma komple seriyi yeniden de ele alabilir.

« Mortal Kombat 11'in kapağında yer alacak karakter belli oldu | Steam'de 21 TL'ye satılan oyun, Humble Bundle'da ücretsiz oldu »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git