Oyun Haberleri Oyunlar ve oyun şirketleri hakkında haberler, fikirler.

01-11-2019, 10:26 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
2019 yılının en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan Resident Evil 2'in çıkmasına artık sayılı günler kaldı. Eski ve yeni nesil oyunculara hitap eden yapım, büyük bir kitle tarafından bekleniyor. 25 Ocak 2019 tarihinde PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek oyunun eski ve yeni sürümü Cycu1 isimli YouTube kanalı tarafından karşılaştırıldı. Tabi ki iki oyunu karşılaştırmak ilk başta biraz saçma duruyor. Fakat aradaki nesil farkını görmek bizi az da olsa şaşırttı. Oyun dünyasının nereden nereye geldiğini, karşılaştırma videosunda rahatça anlayabiliyorsunuz. Hikaye ve ana karakterler haricinde oyunda bulunan her şeyi baştan yapan Capcom, Resident Evil 2 Remake'e oldukça güveniyor.

Resident Evil 2'nin eski ve yeni sürümü arasında nasıl bir fark var?
1998 yılında çıkan yapım, çıktığı dönemde oldukça fazla ses getirmişti. Vakti zamanında bugünlerin God of War'u veya Red Dead Redemption 2'si kadar sükse yapan Resident Evil 2, aldığı olumlu eleştirilerle de satış rakamlarını yükseltmişti. Şimdilerde aynı etkiyi yakalamakta zorluk çeken seri, yine de belli bir kitle tarafından seviliyor.

« Efsane Final Fantasy oyunları Switch ve Xbox One'a geliyor | Mortal Kombat 11'in kapağında yer alacak karakter belli oldu »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git