Oyun Haberleri Oyunlar ve oyun şirketleri hakkında haberler, fikirler.

01-11-2019, 10:26 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
Yılların eskitemediği serilerden biri olan Final Fantasy tarafında bu aralar hareketli günler yaşanıyor. Son olarak çıkan Final Fantasy XV'in yeni indirilebilir içeriği dışında serinin efsaneleşen oyunları da tekrar gündemde.

Final Fantasy X, X-2 ve XII'nin Switch ve Xbox One tarihi açıklandı
Serinin en sevilen oyunları arasında gösterilen Final Fantasy X dışında devam oyunu olan Final Fantasy X-2 ve serinin özellikle oynanış anlamındaki en farklı yapımlarından biri olan Final Fantasy XII'nin yeni platformlara göz kırptığını daha önce öğrenmiştik. Üç oyunun da hem Nintendo Switch hem de Xbox One platformlarına çıkacağı açıklanmıştı. İşte Square Enix yaptığı açıklama ile oyunların çıkış tarihlerini de paylaştı.

Bu açıklamaya göre Final Fantasy X ve X-2 ikilisi 16 Nisan'da, Final Fantasy XII ise 30 Nisan'da bu platformlar için çıkacak. Üstelik yapılan bu duyuru şerefine Akihiko Yoshida özel bir çizime de imza atmış. Final Fantasy X ve X-2'nin daha önce Mayıs 2015'te Playstation 4, Mayıs 2016'da ise PC'ye çıktığını hatırlatalım. Final Fantasy XII ise Zodiac Age ismi ile Temmuz 2017'de PS4'e, Şubat 2018'de ise PC'ye çıkmıştı.

« ACE COMBAT 7: Skies Unknown'un çoklu oyuncu modu detaylandırıldı | Resident Evil 2'nin eski ve yeni sürümleri karşılaştırıldı »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git