Oyun Haberleri Oyunlar ve oyun şirketleri hakkında haberler, fikirler.

01-11-2019, 10:25 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
Bandai Namco'nun yeni bombası ACE COMBAT 7: Skies Unknown, yeni nesil platformlara jet uçaklarını geri getiriyor. Günümüz uçaklarını detaylı bir şekilde kontrolümüze verecek olan yapım, 31 Ocak tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformuna çıkacak. Şimdi ise geliştirici ekip, oyunun çoklu oyuncu modunu detaylandıran bir video yayınladı. İki adet çoklu oyuncu modu bulunduran yapımda uzun süre geçireceğiz gibi görünüyor.

ACE COMBAT 7: Skies Unknown'un çoklu oyundan video geldi
4 v 4 savaşların yanında ölüm maçı moduyla da dikkat çeken yapım, oyuncuların yeteneklerini sınayacak. Senaryo moduna da sahip olan oyunu bitirdikten sonra uzun saatler boyunca çoklu oyuncu modunu oynayabilirsiniz. Hali hazırda piyasada War Thunder gibi oyunlar varken ACE COMBAT 7: Skies Unknown'un nasıl bir satış başarısı sağlayacağını merak ediyoruz.

Diğer bir yandan oyunun üçüncü parti ekipmanlara (kontrolcüler dışında) nasıl bir destek sağlayacağı da merak ediyor. Çünkü oyunu eski tarz joystickler ile oynamak isteyen oyuncuların sayısı bir hayli fazla. Umarız Bandai Namco ekibi oyunu, bu tarz detayları düşünerek piyasaya sürer.

« Sam Fisher'ın ses aktöründe heyecanlandıran paylaşım | Efsane Final Fantasy oyunları Switch ve Xbox One'a geliyor »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git