Oyun Haberleri Oyunlar ve oyun şirketleri hakkında haberler, fikirler.

01-11-2019, 10:25 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
Ubisoft'un TPS ve gizlilik oyunu Splinter Cell, son olarak bir önceki jenerasyonda Blacklist adı altında oyuncuların karşısına çıkmıştı. Gizlilik öğelerini daha çok aksiyon öğeleriyle birleştiren yapım, oldukça sevilmişti. Ancak sonrasında seriden bir daha haber alamadık. Geride bıraktığımız E3 fuarında ise Ubisoft'un yeni bir Splinter Cell oyunu duyuracağı tahmin ediliyordu. Ancak geliştiriciler, tahminleri yanılttı ve oyunu duyurmadı. Sonrasındaysa eski Ubisoft çalışanı Jade Raymond, firmadan ayrılmadan önce geliştiricilerin yeni bir Splinter Cell üzerinde çalıştığını belirtmişti.

Yeni Splinter Cell oyunu yolda
Sam Fisher'ın ses aktöründe heyecanlandıran paylaşım
Bu kez ise direkt olarak Sam Fisher'ın ses aktörü olan Luca Ward, yeni bir Splinter Cell'i işaret eden paylaşımda bulundu. Splinter Cell serisinde bulunan ikonik gece görüş gözlüğünün yeşil üç noktasının olduğu bir görsel paylaşan Ward, oyuncuları heyecanlandırdı. Bu üç nokta başka bir popüler kültür serisini temsil etmediğinden, kendisinin Splinter Cell'i ima ettiğini düşünebiliriz.

Asssasins's Creed serisini bir seneliğine nadasa bırakan Ubisoft, belki de şu anda yeni Splinter Cell üzerinde çalışıyordur. Bakalım firmadan ilerleyen dönemlerde oyun hakkında duyuru görecek miyiz?

« - | ACE COMBAT 7: Skies Unknown'un çoklu oyuncu modu detaylandırıldı »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git