Oyun Haberleri Oyunlar ve oyun şirketleri hakkında haberler, fikirler.

01-13-2019, 10:09 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
Türkiye'de oldukça büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Zula'nın E-Spor merkezi Nonstop, İstanbul'da hizmete açıldı.
InGame Group, Türkiye'nin ilk E-Spor merkezini Demirören İstiklal'de hizmete sundu. Yapılan açılışa InGame Group Kurucu Ortağı Genco Alp, InGame Group Üst Yöneticisi Alpay Alptekin ve Türkiye E-Spor Federasyonu yetkilileri katıldı. InGame Group kurucu ortağı Genco Alp, açılıştan duyduğu heyecanı basın mensuplarıyla paylaştı.

Ingame Group olarak ayda 6 milyon erişim ve 2 milyonluk etkileşim sayısına ulaştıklarını belirten Alp, E-Spor alanında yatırımlarına hız kazandıracaklarını açıkladı.İşte Alp'in açıklamaları:
"InGame Group, Türkiye'de E-Spor'a ve sporcusuna en çok yatırım yapan şirket. Biz e-sporun yanında olmaya devam edeceğiz. Türk firması olmamız omuzlarımıza çok daya büyük bir sorumluluk yüklüyor. Türkiye'den uluslararası çapta oyunların ve oyuncuların çıkması için gece gündüz çalışıyoruz. Hızlı bir şekilde büyüyoruz. Şu anda geldiğimiz noktada 3 ayrı kıtada, 10 farklı bölgede ve 11 farklı dil seçeneğiyle yayın yapıyoruz."

« League of Legends'ın Mağazasında Meydana Gelen Bir Hata Sonrası Skin'ler Ücretsiz Old | World of Warcraft'tan Rahmetli Stan Lee'ye Saygı Duruşu »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git