Oyun Haberleri Oyunlar ve oyun şirketleri hakkında haberler, fikirler.

01-13-2019, 10:08 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
Verizon, Netflix benzeri bir sistemi oyunlar için yapmayı planlıyor. Bu sistemle birlikte güçlü donanım ihtiyacı olmayacak ve sistemde tek ihtiyacınız güçlü bir internet bağlantısı olacak.
Amerikalı operatörlerden birisi olan Verizon, oyun oynamayı seven, ama donanımı elvermediği için sevdiği oyunları oynayamayan oyuncuları sevindirmek istiyor.

İnternete sızdırılan bazı görseller ve mesajlar “Verizon Gaming” adındaki bir hizmetin alfa test aşamasında olduğunu gösteriyor. Netflix tarzında işleyecek bu serviste oyunu seçip oynamaya başlayacaksınız. Bu kadar basit.

Test platformunda 136 tane oyun var. Bu oyunların arasında bizi şaşırtan bazı oyunlar da var: God of War, Detroit: Become Human, Knack, henüz yayınlanmamış olan Metro: Exodus ve Anthem, ve hatta Rockstar firmasının sadece Playstation ve Xbox için çıkardığı Red Dead Redemption II.


Oyunların hepsi beta kullanıcılara sunulmuş değil. Verizon’un beta kullanıcılardan istediği ise kullanıcıların bol bol oyun oynamaları ve böylece sistemin performansını test etmeleri. Zaten Verizon, kullanıcılara gönderdiği maillerde de “İlerleyen zamanlarda oyun kütüphanemiz büyüyecek ama şimdilik sistemin işleyişine odaklanmış durumdayız” diyor.

« Kolay Seviyede Oynadığınız İçin Sizinle Dalga Geçen 10 Oyun | Gündelik Oyunlar İçin En Uygun 5 Ülke Açıklandı (Listede Türkiye de Var) »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git