Klavye - Fare Klavye ve fare hakkında bilgi alabilir, bilgi paylaşabilirsiniz.

01-13-2019, 10:30 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
Razer Bütçe Dostu Yeni Klavye Serisini Duyurdu!
Razer BlackWidow serisini bütçe dostu yeni klavyeleriyle genişletiyor!

Yeni Razer BlackWidow X klavye, bol ödüllü Razer BlackWidow’un, açıkça görülebilecek şekilde yerleştirilmiş yüksek askeri kalite metal üst kaplama ve daha uygun fiyatlı Cherry mekanik tuşlar seçilerek üretilmiş minimalist bir versiyonu.

Oyuncu ekipmanları ve oyun deneyimini zenginleştiren yazılımlarda dünya lideri olan Razer, özellikle oyuncular için ürettiği yeni mekanik klavye serisini duyurdu: Razer BlackWidow X serisi.

Razer_BW_X_Chroma_1

Yeni Razer klavye serisi, orijinal Razer BlackWidow’un minimalist bir versiyonu. Bu yeni seri, koruyucu üst yüzey kaldırılarak ve piyasadaki tüm Razer BlackWidow klavyelerin içinde yer alan yüksek askeri kalite metal kaplama ortaya çıkarılarak üretildi. Böylece, Razer BlackWidow X serisi daha bütçe dostu bir seri haline getirildi. Metal iskeletin içerde yer aldığı ve koruyucu ek üst yüzeye sahip orijinal Razer BlackWidow’ın satışına ise premium model olarak devam edilecek.

Razer BlackWidow X serisinin çıplak, minimalist tasarımı Razer’ın premium mekanik klavyeler için yeni ve daha düşük bir fiyat skalası sunmasını sağlıyor. Bütçe dostu bu yeni klavyelerde Razer BlackWidow’un bilindik ana özelliklerinden vazgeçilmedi.

Razer_BW_Chroma_X_2

Razer BlackWidow X serisinde Powered by Razer Chroma™ teknolojisine sahip modeller var. Bu teknoloji her bir tuşun aydınlatmasını 16.8 milyon renk seçeneği ve çeşitli aydınlatma efektleriyle özelleştirilebilir kılıyor. Özelleştirilmiş profiller Razer Synapse yazılımında yaratılıyor ve Razer Chroma Workshop üzerinden milyonlarca kullanıcı ile paylaşılabiliyor. Oyun içi Chroma aydınlatma efektleri ise “Call of Duty®: Black Ops III”, “Overwatch”, “Blade and Soul” ve daha pek çok oyuna entegre edildi.

« Razer Dünyanın İlk Mecha-Membrane Klavyesi Ornata’yı Duyurdu | Logitech’den Yeni Mekanik Oyuncu Klavyesi: G410 Atlas Spectrum TKL »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git