Klavye - Fare Klavye ve fare hakkında bilgi alabilir, bilgi paylaşabilirsiniz.

01-13-2019, 10:22 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
Opto-Mechanical switchleri ile ışık hızında oyun deneyimi sunan Razer Huntsman Elite, Razer’in yıllar süren araştırma ve geliştirme süreci sonrasında ortaya çıkarttığı ve mekanik klavyeler için bir devrim noktası haline gelen en yeni klavyesidir. Opto-Mechanical switchlerin içerisine optik ışık sensörleri yerleştirilmiş, bu şekilde bir tuşa bastığınızda ışık sinyali ile bir alıcının etkinleştirilmesine izin veriyor ve anında tepki sağlıyor.

1.5 milimetre aktivasyon noktası bulunan switchlerin %30 daha hızlı olduğu söyleniyor. Aktivasyon gücü ise 45g gibi oldukça düşük bir seviyede. Switchlerin hissiyatı Razer’in Green switchlerine oldukça yakın. Tuşlar 100 milyon tık ömrüne sahip, neredeyse geleneksel mekanik klavyelerin 2 katı kadar bir ömüre sahip.


Huntsman Elite, Razer’in Opto-Mechanical switchlerini kullanan ilk oyuncu klavyesi olarak karşımıza çıkıyor. Klavye alüminyum kasası, Chroma aydınlatmalı bilek desteği, dijital kadranı, medya tuşları, makro desteği, hibrit depolama özelliği, anti-ghosting ve Razer Chroma ile öne çıkıyor.

Klavyenin Huntsman modeli de sunuluyor ancak bu modelde bilek yastığı, dijital kadranı ve alttan aydınlatma detayları ne yazık ki bulunmuyor. Yurtdışında satışına başlanan Razer Huntsman Elite 199$, Razer Huntsmanise 149$ fiyat etiketleriyle satışa sunuldu.

« - | Google Pixel 3 XL İçin Fiziksel Klavye Evo Type, CES 2019'da Tanıtıldı »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git