Hosting ve Domain Hosting ve alan adı işlemleri, şirketleri ve destek forumu.

01-16-2019, 08:50 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
Online bilgilerin 3. kişilere ticari kazançlar ya da çeşitli faydalar sağlayabileceği bir dünyada yaşıyoruz. Siber suçlulardan tutun, hükümete kadar herkes online işlemlerinizi ve bilgilerinizi takip edebilir. Neyse ki kullanabileceğiniz VPN servisleri ile bu takip işlemlerini önleyebilirsiniz.

Virtual Private Network teriminin baş harflerinden oluşan VPN, Türkçe’de Sanal Özel Ağ olarak bilinir. VPN, güvenli bir kanal üzerinden internete erişim sağlamanızı sağlar. Genel olarak VPN sistemleri askeri derecede şifreleme yöntemleri ile korunmaktadır. Bu gibi olumlu birçok yönlerinden dolayı VPN’ler ile internetin çok büyük bir kısmında herhangi bir casusluk tehdidi yaşamadan dolaşabilirsiniz.

VPN, dünyanın birçok yerinde birçok neden için kullanılabilir. Örneğin; internet kısıtlamaları olan yerlerde engelleri kaldırmak için kullanılabilir. Ya da yaptığınız işlemlerin herhangi bir izinin kalmasını istemiyorsanız VPN’i tercih edebilirsiniz.

Dünya’da çok fazla siber güvenlik tehdidi var. Malwareler olarak bilinen kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınızdan tutun evinizdeki tüm akıllı aletlere kadar her şeyi olumsuz etkileyebilirler. “Tüm bunların tek çözümü kesinlikle VPN’dir.” ya da “VPN her tehdidi engeller” gibi cümleler kurmak doğru olmaz. Fakat VPN tüm bu tehditler ile aranıza bir katman daha ekler.

Bu haberimizde internet üzerinde bulabileceğiniz ve gezinme performansınızı minimum düzeyde etkileyecek olan ücretli/ücretsiz en iyi VPN servislerini sıralayacağız.

ExpressVPN
ExpressVPN
ExpressVPN, internet üzerindeki en popüler VPN’lerden bir tanesidir. Bu seçenek dünya üzerinde 2000’den fazla sunucudan oluşan büyük bir ağa sahiptir ve hızlı bağlantılar kurmak isteyen kişiler için oldukça iyi bir seçenektir. ExpressVPN ayrıca bilgisayarlar ve mobil cihazlar için geçerli olan birçok işletim sistemi için de kullanılabilir durumdadır.

Şirket, British Virgin Adaları kökenli olduğu için ve herhangi bir veri saklama politikaları olmadığı için güvenlik konusunda herhangi bir endişe duymanıza gerek yoktur. Son olarak ExpressVPN, 30 günlük kullanım için sorgusuz sualsiz para iade garantisi veriyor.

PureVPN
PureVPN
PureVPN, dünya üzerinde yaklaşık 750 sunucusu olan ve her bir sunucuya erişebilmeniz için size imkân veren önemli bir seçenektir. PureVPN’in en çekici yönlerinden biri sunmuş olduğu sınırsız bant genişliğidir. Bu da ekstra bir ücret ödemeden herhangi bir durumda dilediğiniz her şeyi yayınlayabileceğiniz ya da indirebileceğiniz anlamına gelir.

Şirket oldukça rekabetçidir ve kripto para birimleri de dahil olmak üzere çok çeşitli ödeme türlerini kabul eder. Üstelik tüm bu özelliklere 7 günlük para iade garantisi de dahil.

StrongVPN
StrongVPN
StrongVPN‘in 20’den fazla ülkeye yayılmış olan 650’den fazla sunucusu vardır. Performans konusunda yeni ve geliştirilmiş bir ağa sahiptir. Hangi cihazdan bağlanıyor olursanız olun StrongVPN gezinme işlemlerinizi güvende tutar. Ayrıca StrongVPN’in bir diğer avantajı da 30 günlük para iade garantisi sunuyor olmasıdır.

Sistem halka açık Wi-Fi ağlarından oturum açılmasının önüne geçiyor ve türlü kredi kartlarıyla ya da online para birimleriyle ödeme yapılmasının önünü açıyor.

NordVPN
NordVPN
NordVPN, internet üzerindeki en popüler VPN seçeneklerinden bir tanesidir. NordVPN, tüm ana işletim sistemlerini destekliyor ve aynı anda 6’dan fazla cihazda oturum açılmasına olanak tanıyor. Dünya genelinde 3600’den fazla sunucusu bulunan NordVPN’e dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.

NordVPN, müşterileri için çift şifreleme yöntemini sunuyor ve ağın ödeme seçeneklerinin arasında Bitcoin de mevcut. Ayrıca sistem oldukça hızlı çalışıyor.

VyprVPN
VyprVPN
Eğer VPN seçerken ‘hız’ konusu önemli bir kriterinizse doğru yerdesiniz. VyprVPN, kendi sistemlerinde çalıştırmak için özel olarak kendi kodlarını yazıyor. Böylelikle en iyi deneyimi yaşatabilmek için mükemmel seviyede optimizasyonlar sunuluyor.

Sistem sınırsız hız ve bant genişliği sunarak internette istediğiniz an istediğiniz şeyi yapmanıza olanak tanıyor. VyprVPN ayrıca 700’den fazla sunucusuyla oldukça geniş bir ağa sahip.

Windscribe
Windscribe
Windscribe, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en iyi seçeneklerden bir tanesi. Güçlü güvenlik duvarı, adblock(reklam engelleme) yazılımları ve ayda 10 GB’lık bant genişliği ile oldukça popüler. Özellikle ABD dışında olup da Netflix sistemlerine erişmek isteyenler için kullanılabilecek en iyi seçeneklerden bir tanesi.

Uygulamanın bir diğer avantajı da sınırsız sayıda cihaza yükleyebiliyor olmanızdır.

IPVanish
IPVanish
IPVanish, her türlü plan için üst düzey güvenlik sunar. Yasaklı olan uygulamalara ve web sitelerine erişirken sınırsız bant genişliği kullanabilirsiniz. Ayrıca sistemde bir günlüğün de yer almıyor olması bir avantaj.

IPVanish ayrıca yaptığınız kuruluma ve bulunduğunuz konuma göre bazı premium özellikler de sunuyor. Ayrıca IPVanish ile hangi ülkeden bağlanmak istediğinizi de seçebiliyorsunuz.

GooseVPN
GooseVPN
GooseVPN, masaüstü cihazınızdan Android TV’nize kadar her türlü elektronik cihaz için kullanılabilir durumdadır. VPN’in aylık ücretine eklenecek sadece 1$ ile anti-virüs ve güvenlik duvarı hizmetlerini de edinebilirsiniz. VPN kullanan insanlar genellikle güvenliği 2. plana atar. GooseVPN’in bu konudaki premium özellikleri şüphesiz kullanıcılar için daha güvenli ortam havası yaratacaktır.

GooseVPN ayrıca 30 günlük deneme sürümüyle birlikte geliyor.

Avast SecureLine VPN
AvastSecureLineVPN
Birçok kişi Avast’ı sadece anti-virüs güvenliği sağlayan bir şirket olarak biliyor. Fakat şirket bundan çok daha fazlası. Avast’ın en popüler ürünlerinden bir tanesi de Avast SecureLine VPN. Avast SecureLine VPN oldukça güvenli olmasının yanında dünyanın dört bir yanında birçok hızlı sunucuya sahip.

Avast SecureLine VPN, bulunduğunuz yeri dahi gizlediği için lokal reklamlardan uzak durursunuz. Ayrıca bu seçeneğin diğer birçokları gibi veri kaydı yoktur.

Norton WiFi Privacy
NortonWiFiPrivacy
En popüler anti-virüs markalarından bir tanesi olan Norton, bilgisayarınızda ve mobil cihazınızda daha gelişmiş bir güvenlik katmanı kullanabilmeniz için Norton WiFi Privacy isimli hizmetini sunuyor. Hem güvenlik hizmetlerini hem de VPN’i bir paket şeklinde uygun maliyetle edinme şansınız da var.

Norton WiFi Privacy, reklam trafiğini engeller, anonim olarak tarama yapmanızı sağlar ve bankalar düzeyindeki şifreleme yöntemleri sunar.

Private Internet Access
PrivateInternetAccess
İnternet üzerindeki en güvenilir markalardan bir tanesi olan Private Internet Access üstün güvenlik ve işlev sunuyor. Private Internet Access ayrıca diğer seçeneklere kıyasla daha düşük fiyatla satılıyor.

Private Internet Access, şifrelenmiş Wi-Fi desteği sunarken aynı zamanda reklamları ve izleme yazılımlarını engelliyor. Ayrıca bonus olarak kötü amaçlı yazılımlara karşı 2 kat güç de sunuyor.

ProtonVPN
ProtonVPN
ProtonVPN, daha yavaş hızı olan sınırlı hizmetleri ücretsiz olarak sunuyor. Fakat daha yüksek hizmetleri seçerek özellikleri ve hızı artırmanız da mümkün. ProtonVPN ayrıca 256-bit AES şifrelemesi ile korunuyor.

ProtonVPN, İsviçre kökenli olduğu için dünyanın birçok yerine göre eşsiz bir gizlilik politikasıyla korunmaktadır. Çekirdek sunucular çok gizli yerlerde depolanır, böylelikle donanım düzeyinde bile verileriniz korunur.

« VPS Hosting vs. Dedicated Hosting | İyi Bir Domain Nasıl Seçilir? »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git