Diğer Bileşenler Forum sitemizde kategorisi olmayan diğer bileşenler hakkında bilgi alabilirsiniz.

01-13-2019, 10:37 PM 1
Cavusoglu4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SB Üyesi
Ad Soyad:
Üyelik tarihi: Jan 2019
Bulunduğu yer:
Mesaj: 301
Cinsiyet:
Operatör:
Aldığı Beğeni: 1/0
Ticaret:0, 0%
Hytale, Minecraft'ın en popüler sunucularından biri olan Hypixel Studios'un arkasındaki bir sanal alan RPG'sidir. Şirket bu projeyi hayata geçirmek için dışarıdan yatırımlar sağlamıştır ve Riot Games de bu yatırımcılar arasındadır.

Hytale'da, oluşturulan her bir manzarayı geçerken, el yapımı macera senaryoları ile dünyanın tarihini bir araya getireceksiniz. Bir sihirbazın kullandığı canavarlarla dolu bir kule ile karşılaşabilir, bir yeraltı mağarasına inebilir veya devasa bir patron canavarı ile kapışabilirsiniz. Lansmanda çok çeşitli senaryolar mevcut, her macera aynı olmayacak.

Hytale pek çok farklı oyunu desteklemektedir. Kendinizi bir yerleşimci, maceracı veya zanaatkar olarak düşünürseniz, hikaye boyunca ilerlerken yapacak çok şeyiniz olacak. Hepsinden iyisi, macera modu co-op'da tamamen oynanabilir: arkadaşlarınızla bir araya gelin ve yeteneklerinizi dünya üzerinde bir iz bırakacak şekilde birleştirin.

Hytale dünyası, küçük ve çılgın yaratıklardan güçlü canavarlara kadar birçok yaratığı barındırıyor. Her bölgenin kendine özgü vahşi yaşamı var, tehlikeli yaratıklar oyundaki en güçlü donanımı koruyor.

Hytale Sistem Gereksinimleri
Minimum Sistem Gereksinimleri:
- Hytale oyunu ile ilgili sistem gereksinimleri henüz belirtilmemiştir.

« Dead Cells Sistem Gereksinimleri | Insurgency Sandstorm Sistem Gereksinimleri »

Seçenekler
Stil

Yukar? Git